Zvonkohra SHANTI - Sansula a jiné hudební nástroje

shantiA
cena 1250 Kč vč. DPH

Zvonkohra „Shanti“ je originální hudební nástroj se zvukem vysoké kvality. Každý kus je velmi pečlivá mistrovská ruční práce z Pyrenejských hor. Osm přesně laděných strun je přivařeno na kovový podklad ve spodní části rezonančního válce. Toto přesné ladění tvoří kouzelnou hru čistých tónů velice bohatou na alikvoty.

 

Způsob hry:

Uchopte zvonkohru za její horní provázek a jemně a s citem pohybujte po kruhu nebo do stran.
Získáte nádherný křišťálový zvuk, jež Vás zanechá v tichém úžasu.
Je ideální k relaxaci a improvizaci.
Zvonkohry „Shanti“ jsou v několika laděních. Každá má svou nezaměnitelnou zvukovou barevnost a tedy i atmosféru. Zvonkohry se vyrábějí v několika různých barvách a odstínech.
Nechali jsme pro Vás v roce 2012 vyrobit speciální edici zvonkoher, ze které si můžete vybrat tyto barevné a zvukové kombinace:
Slunce - oranžová/žlutá/červená
Soumrak - žlutá/oranžová/červená
Křišťál - modrá/tyrkysová/modrofialová

Objednejte si zvonkohry emailem

Informační cena k 30.6.2014 je:
1250 Kč vč. DPH
+ poštovné a balné 170 Kč (celková cena se může měnit, dle kurzu EUR - prosím, informujte se o aktualní ceně pomocí emailu, nebo tel.+420604555666)

shanti_chime
Shanti Chimes

Zvonkohry se též nazývají „vzdušné zvonky“ (windbells). Je možné zavěsit je i někde do průvanu, do větru), a nechat proudícím zvukem znít.
!POZOR! tělo zvonkohry je kvůli kvalitě zvuku vytvořeno z velmi tvrdého papíru, doporučujeme tedy neumisťovat do vlhkého či mokrého prostředí.

Doporučení ke hře:
Se zvonkohrou lze tvořivě experimentovat, neboť k sobě vždy kouzelně ladí dvě (až tři) zvonkohry, a vytváří tak bohatou harmonii.
Lze tedy hrát i na dvě zvonkohry současně, tzn. každou do jedné ruky, s citem střídavě rozeznít jednu a po chvíli druhou, první a druhou atd. Tato nádherná souhra vyzývá i k hlasové improvizaci.

Ukázky :

1 - Sufi (SUFI)

2 - Tanec Slunce (SUNRAY)

3 - Krystal (CRYSTALIDE)

4 - Podzim/Soumrak (TWILIGHT)
 

5 - Měsíc (BLUE MOON)

Máme také v nabídce: SANSULA - SHRUTI BOX - NOSNÍ FLÉTNY