VÍČKA PRO MÍŠU DO CHRUDIMI

Dva dny po Míšových narozeninách rádi předáváme dárek od nás všech, kdo pomáháme. Dne 10. 12. 2014 se uskutečnil další svoz a nasbírané kilogramy mluví za vše.

VICKA svoz10122014 kg

Víme o dalších nasbíraných pytlích, tudíž na další svoz je již zaděláno. Všem velké PODĚKOVÁNÍ.

Přejeme krásný advent a zdraví, Josef Melen a tým LitCom

SBÍRKA PRO MÍŠU - první svoz

Vážení,
tímto bychom rádi poděkovali všem, kdo jste se zapojili do sbírky víček pro sedmiletého Míšu Teresku z Chrudimi.

Dne 16. 4. 2014 jsme uskutečnili první svoz. Víčka byla odvezena do výkupny EKO trade plus s.r.o. (Český Těšín) a čistá váha je krásných 315 kg.

Sbírka nadále pokračuje. Už nyní víme, že další pytle čekají na sběrných místech :)

ZDE SBĚRNÁ MÍSTA.

VICKA svoz16042014 kg

Míša Tereska - fotopohledy z léčby v Klimkovicích

Že je Míša statečný a houževnatý kluk, o tom už vás nemusíme přesvědčovat. Aktuálně se vrátil z další léčby v Klimokovicích, kde měl novou rehabilitační parťačku, Denisu. Několik fotopohledů, které poskytla rodina Tereskova můžete vidět zde. Všem "sběrovíčkařům" velké díky. Sbírka pokračuje a sběrná místa můžete najít zde. Krásný adventní čas.

1455877 634716049899814 1685245041 n

Pořádáme sbírku víček pro šestiletého Míšu Teresku

Začalo to setkáním zpěváka Josefa Melena s malým Míšou na charitativní akci v Chrudimi. Právě tam Melen moderoval a zpíval pro občanské sdružení Křižovatka handicap centrum. Uprostřed programu se na jevišti setkal s malým bojovníkem na vozíčku, kterého od narození provází mozková obrna, avšak léčení a obrovská energie tohoto malého-velkého kluka je motorem k tomu, že se chce sám postavit na nohy, bez pomoci druhých a ujít "zatím" pár kroků.vickapromisu