• litcom01
  • foto upraveno logo
  • litcom04
  • JM Action header
  • ZP header aktual 02

Reflexní spreje Albedo100

Reflexní sprej Albedo100 je inovativní aerosolový sprej navržený s důrazem na bezpečnost. Byl vynalezen ve Švédsku a vyvinut pro skandinávské podmínky. Jeho původním záměrem bylo zabránit silničním nehodám a srážkám se soby, které v zimních měsících představují stále narůstající nebezpečí pro řidiče. Postupně byl sprej přizpůsobován také našim podmínkám a nyní je dostupný v Čechách a na Slovensku. Vyráběn je ve Skandinávii.

Sprej Albedo100 si získal celosvětové uznání a v roce 2015 byl zařazen mezi 30 nejzajímavějších inovací na světě. Společně s partnery, jako je VOLVO cars/Life Painta Finské sdružení pastevců sobů, se snažíme o snížení počtu dopravních nehod.

Tento reflexní sprej zvyšuje viditelnost za nepříznivých světelných podmínek. Zajišťuje, že jste viděni a vidíte předměty, které by jinak mohly představovat nebezpečí. Je určen k aktivitám, kde hrozí nebezpečí zranění v důsledku zhoršené viditelnosti, jako jsou např. večerní procházky, kempování, outdoorové sporty a jízda na koni.

Reflexní sprej Albedo100 odráží světlo směrem ke zdroji světla. V praxi to znamená, že pokud na svůj oděv nebo zvířecího miláčka aplikujete tenkou vrstvu spreje a ve tmě se ocitnete v záři světla, například z reflektorů automobilu, odraz uvidí pouze řidič a cestující v něm.

Jak reflexní sprej Albedo100 funguje? Podívejte se na krátké VIDEO.

Photo 28-10-2015 09 18 28 1

Henes

dospělé auto pro děti

HENES

hennes-m7 heneskatalog 11