• litcom01
  • foto upraveno logo
  • litcom04
  • JM Action header
  • ZP header aktual 02

OMALOVÁNKY POMÁHAJÍ

Omalovánky v limitované edici 100 kusů na velmi kvalitním papíře můžete zakoupit za 50 Kč a tím podpořit náš projekt, díky kterému omalovánky poputují před Vánoci za dětmi do nemocnic, azylových domů a dětských domovů. Objednávejte na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Zakoupit můžete také omalovánky, které podepsal moderátor a hudebník Josef Melen a jeho předčasně narozený syn Michael Yann, kteří je na benefiční akci ve Žlutých lázních pokřtili.

omalovanky3

Děti v nich najdou nejen krásné obrázky k vybarvení, ale také různé úkoly a rébusy od výtvarnice Aleny Dufkové. Obrázky na tvrdém papíře lze také vystřihnou a vytvořit z nich třeba zápichy do květináče nebo jiné dekorace do dětských pokojíčků.

omalovanky2

Projekt omalovánek do dětských domovů, azylových domů a nemocnic můžete také finančně podpořit zasláním libovolné částky na trasparentní účet číslo 2200535631/2010 s variabilním symbolem 201410. Děkujeme!

Více informací o sdružení najdete na www.dobrotety.cz.

omalovanky

Henes

dospělé auto pro děti

HENES

hennes-m7 heneskatalog 11